Hagyd abba az egy helyben járást és lépj
szintet a vállalkozásodat támogató
pályázatokkal
és a szakkifejezések szótárazását
Egy új épület, gép vagy kolléga nem két fillér.
Lehet, hogy 1-2 év alatt visszahozná az árát (vagy hamarabb), de önerőből még sokat kellene rá várni.
Az önerő mellé mindenkinek jól jönne egy pályázat, de ki érti azt a sok szakzsargont?
A 60-70 oldalas kiírásokban lehet, hogy engednek pályázni, de lehet, hogy nem. Rászánnál 10-15 órát, hogy egyesével átnézd ezeket?
Annál rosszabb érzés nincs, mint a hosszú és fáradságos munkádat és akár előre kifizetett százezreket a kukába dobni, mert nem figyeltél az egyik apróbetűs bekezdésre.
Persze, legközelebb már jobban fogsz figyelni, de jobb lett volna most nem átsiklani ezeken a részleteken, ugye?
Támogatásról álmodozol? Így éri utol a képzeletedet a valóság
Te már érzed, hogy sokkal több van a vállalkozásodban, mint amit most kihozol belőle. A pályázás jól hangzik elsőre, de sokféle van, elég kacifántosak és sok részletre kell bennük figyelni.
Ha most a szintlépés kapujában álldogálsz, akkor ezt a kaput egy jó pályázatíró tanácsadó ki tudja neked nyitni.
Te melyik vagy: kapitány vagy hajótörött?
Érezted már azt, hogy a napi munka jön-megy, de valahogy még többet ki lehetne hozni belőle?
Egy új gép, egy új munkatárs, egy új üzletág: lehet, hogy már eljátszottál a gondolattal, hogy hogyan lépnél szintet. De valamiért mégis körbe-körbe jársz.
Mintha egy hajó nem tudna kifutni, mert le van engedve a horgonya.
Hetente hallod a híreket, hogy XY vállalkozás ilyen vagy olyan pályázatot nyert meg és azt mondod: “Ez az! Ez kell nekem is!”
A lelkesedésedet viszont a rémisztő pályázati rendszerek csitítják. A pályázati világ egy sötét, de sekély tenger, tele zátonyokkal. Bármelyiken elakadhat a hajód.
De te nem azért lettél vállalkozó, hogy félj az újdonságoktól.
Ha tényleg lenne egy hajód, akkor kapitányként felvennél egy ügyes navigátort, aki biztonságban elvezet téged a célodhoz, nem?
Ez a navigátor a valóságban a pályázati tanácsadó. Amikor megkeresed azzal, hogy fejlődnél-fejlesztenél, akkor kifaggat és megmondja, hogy milyen irányba indulj el.
A félelem és rettegés helyét pedig átveszi a nyugalom és a biztonság, mert így nem fogsz kihagyni semmit sem a pályázatból és nem siklasz át semmilyen jogszabályi részleten, ami miatt zátonyra futhatnál.
Iránytű az ismeretlenben:
ezt kapod a személyes pályázati tanácsadáson
A célja az, hogy egy tapasztalt pályázati tanácsadónk veled együtt feltérképezi a vállalkozásodat ahhoz, hogy a pályázatod ne bukjon el egy apróbetűs kritériumon se.
Ehhez egy 2-3 órás személyes beszélgetésen egy profi munkatársunk minden szükséges kérdést feltesz, így neked nem kell az ismeretlen pályázati rendszerekben, leírásokban szótárazni a szakkifejezéseket.
Évtizedes tapasztalatokkal rendelkező tanácsadóink vannak, akik rengeteg pályázatot láttak és írtak több pályázati ciklusban is.
Ez azért jó, mert minden olyan helyzetet, vállalkozást, kérdést ismerünk (és megválaszolunk), ami benned bizonytalanságot okoz a pályázással kapcsolatban.
Egy részletes, mindenre kiterjedő kérdéssort fogunk átbeszélni, így pedig minden olyan részletre rákérdezünk, ami egy pályázatnál fontos kritérium lehet.
Így elnagyolt és ködös tanácsok helyett milliméter pontosságú térképet kapsz ahhoz, hogy a lehető legtöbb ponttal indulj a pályázat(ok)on.
Ha a tanácsadás után beadnál egy pályázatot és profi segítséget keresel hozzá, a tanácsadás díját beszámítjuk a pályázatírás díjába.
Így a tanácsadás nem költség lesz, hanem befektetés, hiszen már eközben is egy jövőbeli pályázatra készítjük fel a vállalkozásodat.
A személyes tanácsadásunkban nem az a legjobb, hogy kimerítően részletes képed lesz a pályázatképességedről a végére. Nem is az, hogy egy tapasztalt pályázatíró célzott kérdéseket tesz fel.
A legjobban azt fogod élvezni, hogy végre elengeded a toporgás érzését. Látni fogod, hogy milyen pályázatok alkalmasak neked most, vagy mit kell tenned ahhoz, hogy felkészülj a jövőbeli pályázatokra.
Mi adhatna ennél nagyobb elégedettséget és magabiztosságot most?
Szerintünk ilyen kérdéseid lehetnek
“Kinek való ez a tanácsadás?”
Olyan szolgáltató, gyártó vagy mezőgazdasági vállalkozásoknak, akik szeretnének egy pályázat keretében valamilyen fejlesztést végezni.
“Hogyan tudok jelentkezni a tanácsadásra?”
Az oldal alján találsz egy űrlapot, ezt töltsd ki! Ezután kapni fogsz e-mailben egy díjbekérőt, és ha annak a díját rendezed, akkor egyeztetünk veled időpontot a tanácsadásra.
“Itt csak elmagyaráztok, vagy pályázatot is írtok nekem?”
A tanácsadás célja az, hogy vagy egy konkrét pályázatra, vagy pedig általánosságban a jövőre vonatkozóan segítsünk felkészíteni a vállalkozásodat arra, hogy sikeresen tudjon pályázni. A pályázatírás külön szolgáltatásunk.
“Be kell mennem hozzátok a tanácsadásra?”
A tanácsadást telefonon, videóhívásban vagy akár személyesen az egyik irodánkban is megtehetjük.
“Konkrét pályázatot adnék be, ebben is tudtok segíteni?”
Igen.
“Nincs konkrét ötletem, hogy milyen pályázaton indulnék, ez gond?”
Egyáltalán nem.
“Mennyibe kerül a tanácsadás?”
A tanácsadás díja 49.990 Ft + ÁFA
(aktív ügyfeleinknek, akiknek korábban írtunk már pályázatot, díjmentes!)
Miért bízzak az Euten Consulting tanácsadóiban?
“Biztonságos kikötő”-garancia
Ha a tanácsadás után úgy érzed, hogy nem kaptál hasznos információkat, a tanácsadás díját visszatérítjük.
“Mi a matek?”
Ezt kapod a pályázati tanácsadáson:
- 2-3 órás tanácsadás egy profi pályázatírónkkal
- egy írásos összefoglaló anyag a tanácsadás után, amit e-mailben küldünk el
- bekerülsz a prémium ügyfeleink közé, akikkel kiemelten foglalkozunk (telefonos kiértesítést kapsz minden pályázatról)
- “Biztonságos kikötő”- 100% elégedettségi garancia
- egy jövőbeli pályázat írásakor levonásra kerül a tanácsadás díja
49.990 Ft + ÁFA
Bármi kérdésed van, ügyfélszolgálatunk örömmel segít Neked!
+36202250298